Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + pouzdro na zápisky & kousátko Ivory

Můj první dárkový set - žirafa Sophie & měkké pouzdro na zápisky o děťátku & kousátko v barvě Ivory

Nová kolekce „Sophiesticated“

Doporučený věk: 0 měsíců+
Rozměry: 300 x 65 x 320 mm

Rozměry žirafy: 10 x 5 x 18 cm 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 000006
1 499 Kč –14 % 1 279 Kč
Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + pouzdro na zápisky & kousátko Ivory
Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + pouzdro na zápisky & kousátko Ivory
Akce Novinka
1 499 Kč –14 %
25 LET ZKUŠENOSTÍ
Online poradenství
Vše na jednom místě

Krásné dárkové balení obsahuje hračku žirafa Sophie z 100% přírodního kaučuku, měkké pouzdro na zápisky o děťátku a kousátko v barvě Ivory.  K setu je zahrnuta dárková taška a kartička určená pro vepsání přání.  

Žirafa Sophie (0 měsíců +) - první dětská hračka, která stimuluje všechny smysly dítěte!

Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (uši, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění bolavých dásní dítěte při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku a potravinářské barvy a je pro dítě naprosto bezpečná.

Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

Čich: Specifická vůně přírodního kaučuku (ze stromu Hevea) umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

Stejně jako u všech artiklů z kolekce Sophiesticated, i tento nový set obsahuje dárkovou tašku a kartičku určenou pro vepsání přání 

Doporučený věk: 0 měsíců +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: