Doprava a platba

Možnosti dopravy
ČR 79 Kč
  119 Kč

ZDARMA
   
   
Doprava od 3 500 Kč ZDARMA
 
Možnosti platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba na dobírku

Služba, která umožňuje zákazníkovi zaplatit kurýrovi, nebo poštovnímu doručovateli při převzetí zboží. Tato služba je za příplatek 59 Kč.

 

Chováme se odpovědně ♻️

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že náš e-shop se aktivně podílí na ochraně životního prostředí. Při balení vašich objednávek maximálně využíváme použité krabice a balicí materiály. Tento přístup nejenže snižuje naši uhlíkovou stopu, ale také podporuje cirkulární ekonomiku tím, že dáváme nový život materiálům, které by jinak skončily jako odpad. Vybráním našeho e-shopu se tak nejen rozhodujete pro kvalitní produkty, ale také přispíváte k udržitelnosti a ochraně naší planety. Vaše nákupy u nás tak mají nejen hodnotu pro vás, ale i pro naše životní prostředí. Děkujeme vám za podporu v našem závazku k udržitelnému podnikání.