O nás

Náš e-shop babylekarna.cz nabízí široký lékárenský sortiment, který je zaměřen především na potřeby pečujících maminek a jimi opečovávaných dětí a miminek. Náš odborný tým s dlouholetou praxí vybírá produkty s maximálním ohledem na kvalitu. Rádi pomůžeme s výběrem produktu a poskytneme odborné on-line poradenství.

Tento e-shop zaštiťuje kamenná Lékárna Salvia s.r.o. Jedná se o soukromou rodinnou lékárnu s dlouholetou tradicí sídlící v centru Zlína již od roku 1994. Našim zákazníkům poskytujeme kromě standardní lékárenské péče, která zahrnuje kvalitní a efektivní zdravotnickou službu, také maximální individuální přístup a možnost odborné konzultace. Náš koncept je vytvořen pro rodiče, kteří chtějí zakoupit vše potřebné pro své nejmenší a to vše na jednom místě. 

Kolektiv lékárny tvoří dvě magistry farmacie, jedna farmaceutická asistentka, dvě asistentky prodeje pro dermokosmetiku a zdravotnické potřeby a účetní.

Spolupracujeme s porodní asistetnkou paní Mgr. Bc. Radmilou Dorazilovou, se kterou jsme mimo jiné vytvořili balíčky do porodnice pro těhotné ženy.

V případě zájmu o spolurpáci nás neváhejte kontaktovat na emailu. obchod@babylekarna.cz

 unnamed 2.       unnamed