Label Label Dětský vozíček s kostkami, růžový

1, 2, 3... a jdeme na to! S tímto roztomilým vozíčkem mohou malí průzkumníci vyrazit na procházku a zároveň převážet své oblíbené kostky.

Tento dřevěný vozíček s kostkami je vyrobený z kvalitního bukového dřeva s certifikátem FSC. Vozíček i kostky jsou kombinací přírodního dřeva a krásných jemných tónů nanesených pomocí barvy na vodní bázi, které je naprosto vhodná pro malé děti.

Základna ve tvaru obláčku je robustní a je vybavená dřevěnými kolečky s gumovými vložkami, takže vaše děťátko může hladce a stabilně chodit po jakémkoli povrchu. Ve vozíku je 20 kostek s potiskem písmen, číslic, aritmetických značek, symbolů a kostka s krásnými hodinami. Vše se do vozíku perfektně vejde... I chvilka úklidu se může proměnit v hravé a vzdělávací dobrodružství.

Ti nejmenší mohou plně rozvíjet svou motoriku a s kostkami vytvářet zábavné výtvory. Později si mohou procvičovat počítání a rozpoznávání písmen, ale také hláskovat svá první slova a počítat. Ručičky hodin jsou otáčivé, takže se vaše dítě může hrou naučit poznávat hodiny!

Důležité upozornění:

Tento vozíček s kostkami není určený k tomu, aby se děti jeho pomocí naučily chodit, ale dodává jim sebedůvěru a zajišťuje, že jsou motivovány k pohybu, a tím rozvíjí svou motoriku. Proto mějte na paměti, že dítě by mělo samostatně a volně chodit i bez podpory tohoto výrobku.

Detail produktu:

  • Doporučený věk: 12 měsíců+
  • Dovednosti: Poznávání tvarů a barev, Podporuje fantazii a představivost, Koordinace očí a rukou, Logické přemýšlení, Podporuje dovednost počítat a rozvíjí jazykové dovednosti, Podporuje motoriku
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: LLWT-24685
1 499 Kč
Label Label Dětský vozíček s kostkami, růžový
Label Label Dětský vozíček s kostkami, růžový
Novinka
25 LET ZKUŠENOSTÍ
Online poradenství
Vše na jednom místě

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: