Viburcol čípky 12 ks

Viburcol homeopatický léčivý přípravek se používá ke zmírnění stavů neklidu a podrážděnosti s horečkou i bez horečky, zejména u kojenců a dětí. Balení obsahuje 12 ks čípků.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 4794
169 Kč
Viburcol čípky 12 ks
25 LET ZKUŠENOSTÍ
Online poradenství
Vše na jednom místě

Untitled design (3)  Podrobný popis

Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění stavů neklidu a podrážděnosti s horečkou i bez horečky, zejména u kojenců a dětí (např. prořezávání zoubků, mírné bolesti břicha, nespavost). Přípravek se dále používá k léčbě příznaků běžných infekcí (např. rýma, kýchání, kašel, bolest v krku, neklid nebo horečka).

Untitled design (8)Dávkování a způsob aplikace 

Doporučená dávka přípravku je: při akutních obtížích každé 2 hodiny po jednom čípku. Po zlepšení 2-3x denně 1 čípek. Použití u dětí: u kojenců od 1. dne života do 6. měsíce věku nanejvýš 2x denně 1 čípek. Pokud se příznaky onemocnění zhoršují nebo se nezlepší do 3 dnů od zahájení léčby, navštivte, prosím, lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 7 dnů. Přípravek je určen k zavedení do konečníku

Untitled design Složení

Léčivými látkami jsou: Chamomilla recutita D4 1,1 mg; Atropa belladonna D4 1,1 mg; Solanum dulcamara D4 1,1 mg; Plantago major D4 1,1 mg; Pulsatilla pratensis D4 2,2 mg; Calcium carbonicum Hahnemanni D8 4,4 mg. Pomocnými látkami jsou: Ztužený tuk.

 

Untitled design (4)_1 Důležitá informace

    • Vždy pozorně čtěte příbalovou informaci!
    • Nepodávejte přípravek Viburcol čípky svému dítěti jestliže je alergické na léčivé látky tohoto přípravku.
    • Viburcol čípky 12 ks od výrobce Heel je registrovaný léčivý přípravek. Příbalovou informaci naleznete ke stažení v souvisejících souborech pdf.

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky a zdraví
SÚKL KÓD: 0066905
BALENÍ: 12
ATC: V12
TYP: Registrované
TYP - POPIS: Registrované v DLP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: